Školní výlety 2024

1.A a 1.B

Prváčci vyrazili do Vyškova do Dinoparku.

2.A a 2.B v Zoo Zlín Lešná

Druháčci vyrazili do zoologické zahrady.

3.A a 3.B v Pevnosti poznání

V úterý 25. 6. se třídy 3. A a 3. B vypravily do Olomouce do Pevnosti poznání. Pro děti zde byl připraven program Ozoboti aneb začínáme programovat. Zavítaly i do expozice Rozum v hrsti. Děti si výlet moc užily.

Třídy 4.A a 4.B - Baťův kanál

My čtvrťáci jsme se letos vypravili na školní výlet brázdit vody Baťova kanálu. Nejprve jsme ale navštívili hvězdárnu ve Veselí nad Moravou, kde jsme se dozvěděli řadu zajímavých informací o vesmíru a prohlédli si dalekohledem Slunce. Vše jsme završili opékáním špekáčků přímo v přístavišti ve Veselí.

Třídy 5.A a 5.B v lanovém centru

V pátek 21. června jsme vyrazili do Olomouce do lanového centra PROUD. Zde nás čekal zajímavý program, při kterém jsme se dozvěděli užitečné informace o lezectví, naučili jsme se jistit sebe i kamarády a samozřejmě jsme si vyzkoušeli i různé lezecké dráhy. Největším zážitkem pro nás byla obří houpačka.

6.A v Olomouci

Dne 4. června jela třída 6.A na výlet do Olomouce. Zde jsme navštívili Laser game arénu a vydali se po krásách Olomouce. Výlet jsme si užili a těšíme se na příští školní rok.

6.B v Teplicích nad Bečvou

Žáci 6.B navštívili Teplice nad Bečvou. Byli se podívat na Hranické propasti, u léčivých pramenů v lázních a na prohlídce ve Zbrašovských aragonitových jeskyních.

7.A ve Frenštátě pod Radhoštěm

Třída 7.A navštívila Frenštát pod Radhoštěm. Vyrazili také do lanového centra a na zpáteční cestě navštívili zámek Kroměříž.

7.B Žamberk

Ve dnech 13.-14.6.2024 prožily děti ze 7.B školní výlet, jehož cílem byl kemp v Žamberku. Po cestě jsme ale ještě navštívili Muzeum řemesel v Letohradu a strašidelnou jeskyni tamtéž. Přes nepřízeň počasí se děti vykoupaly v žambereckém aquaparku, dále si zahrály bowling a následující den absolvovaly prohlídku Muzea starých strojů a dále pivovaru v Žamberku. Z výletu jsme se i přes pozdní návrat vraceli všichni spokojení.

7.B v JumpAcademy v Olomouci

Na úplný závěr školního roku se děti ze 7.B odměnily za peníze vydělané na vánočním jarmarku výletem do JumpAcademy v Olomouci. Užily si dvě hodiny skákání na trampolínách, dopadů do jam plných molitanových kostek, učily se skákat salta.

Byl to opravdu vydařený konec školního roku.

8.A v Beskydech

Třída 8. A strávila školní výlet v Rožnově pod Radhoštěm. Společně během tří dnů navštívili Pevnost Boyard, Pustevny, Stezku Valašku, sochu Radegasta, náměstí v Rožnově. Také si zahráli bowling a pár otužilců se i okoupalo. Celý výlet proběhl ve velmi příjemné atmosféře a byl moc fajn.

Třída 8.B v Olomouci

Třída 8.B navštívila ve dvou dnech Olomouc s přespáním ve škole. První den jsme spolu bádali v Pevnosti poznání a večer prožili plný adrenalinu v Laser game. Další den jsme navštívili Strašidelný dům a den jsme zakončili sportovně v Jump aréně.

Třídní učitelka Kamila Zderčíková Hájková